| Детальний опис | |
| Артикул | PEL 05005 C4 |
| Назва моделей | Polar Eagle |
| Тип (Пол) | Жіночі |
| Вид | Сонцезахисні окуляри |
| Матеріал лінз | Полімер |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Форма оправи | Кошаче око |
| Колір оправи | Чорний |
| Колір лінз | Чорний |
| Тип лінз | Поляризаційні; Однотонні |
| Тип оправи | Ободкова |
| Особливості | Антивідблискові |
| Ступінь затемнення лінз | 3 |
| Ступінь захисту UV | 400 |
| Ширина оправи | 142 мм |
| Висота оправи | 52 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Ширина містка | 18 мм |
| Довжина завушника | 139 мм |
| Вага | 22 гр |















