| Детальний опис | |
| Артикул | PEL 030508 C4 |
| Назва моделей | Polar Eagle |
| Тип (Пол) | Жіночі |
| Вид | Сонцезахисні окуляри |
| Матеріал лінз | Полімер |
| Матеріал оправи | Комбінований матеріал |
| Форма оправи | Кошаче око |
| Колір оправи | Золотистий; Чорний |
| Колір лінз | Чорний |
| Тип лінз | Поляризаційні; Градієнт |
| Тип оправи | Ободкова |
| Особливості | Антивідблискові |
| Ступінь затемнення лінз | 3 |
| Ступінь захисту UV | 400 |
| Ширина оправи | 140 мм |
| Висота оправи | 53 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Ширина містка | 19 мм |
| Довжина завушника | 134 мм |
| Вага | 30 гр |
Рекомендовані товари
-14%











