| Детальний опис | |
| Артикул | PEL 05033 C5 |
| Назва моделей | Polar Eagle |
| Тип (Пол) | Жіночі |
| Вид | Сонцезахисні окуляри |
| Матеріал лінз | Полімер |
| Матеріал оправи | Комбінований матеріал |
| Форма оправи | Кошаче око |
| Колір оправи | Сріблястий; Чорний |
| Колір лінз | Чорний |
| Тип лінз | Поляризаційні; Градієнт |
| Тип оправи | Ободкова |
| Особливості | Антивідблискові |
| Ступінь затемнення лінз | 3 |
| Ступінь захисту UV | 400 |
| Ширина оправи | 150 мм |
| Висота оправи | 56 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Ширина містка | 21 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Вага | 25гр |










