Поляризовані сонцезахисні окуляри – це високий рівень комфорту та захисту для очей. У нас Ви можете купити окуляри оптом, в яких використовуються лінзи, що блокують відбитий від горизонтальних поверхонь сонячне світло. Завдяки цьому лінзи пропускають значно менше сонячних променів і забезпечують вищий зоровий комфорт, порівняно з традиційними сонцезахисними окулярами. Купити поляризовані окуляри оптом можна у нашому інтернет-каталозі.
| Детальний опис | |
| Артикул | PEL 05033 c2 |
| Назва моделей | Polar Eagle |
| Тип (Пол) | Жіночі |
| Вид | Сонцезахисні окуляри |
| Матеріал лінз | Полімер |
| Матеріал оправи | Комбінований матеріал |
| Форма оправи | Кошаче око |
| Колір оправи | Золотистий; Коричневий |
| Колір лінз | Коричневий |
| Тип лінз | Поляризаційні; Градієнт |
| Тип оправи | Ободкова |
| Особливості | Антивідблискові |
| Ступінь затемнення лінз | 3 |
| Ступінь захисту UV | 400 |
| Ширина оправи | 150 мм |
| Висота оправи | 56 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Ширина містка | 21 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Вага | 25гр |









