| Детальний опис | |
| Артикул | PA 312/9 C2 |
| Назва моделей | Polarized |
| Тип (Пол) | Чоловічі |
| Вид | Сонцезахисні окуляри |
| Матеріал лінз | Полімер |
| Матеріал оправи | Метал |
| Форма оправи | Авіатор |
| Колір оправи | Коричневий |
| Колір лінз | Коричневий |
| Тип лінз | Поляризаційні; Однотонні |
| Тип оправи | Ободкова |
| Особливості | Антивідблискові; З флексами; Алюмінієвий завушник |
| Ступінь затемнення лінз | 3 |
| Ступінь захисту UV | 400 |
| Ширина оправи | 138 мм |
| Висота оправи | 50 мм |
| Ширина лінзи | 63 мм |
| Ширина містка | 15 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Вага | 26 гр |





