| Детальний опис | |
| Артикул | PE 0432 C2 |
| Назва моделей | Polar Eagle |
| Тип (Пол) | Чоловічі |
| Вид | Сонцезахисні окуляри |
| Матеріал лінз | Полімер |
| Матеріал оправи | Метал |
| Форма оправи | Прямокутна |
| Колір оправи | Коричневий |
| Колір лінз | Коричневий |
| Тип лінз | Поляризаційні; Однотонні |
| Тип оправи | Ободкова |
| Особливості | Антивідблискові |
| Ступінь затемнення лінз | 3 |
| Ступінь захисту UV | 400 |
| Ширина оправи | 144 мм |
| Висота оправи | 40 мм |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Ширина містка | 16 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Вага | 23 гр |







