Поляризовані сонцезахисні окуляри – це високий рівень комфорту та захисту для Ваших очей. На нашому сайті можна купити окуляри Matrix Polarized оптом, у яких використовуються поляризаційні лінзи, що блокують відбите від горизонтальних поверхонь сонячне світло. Завдяки цьому лінзи пропускають значно менше сонячних променів і забезпечують вищий зоровий комфорт, порівняно з традиційними сонцезахисними окулярами. Купити поляризовані окуляри оптом можна у нашому інтернет-каталозі.
| Детальний опис | |
| Артикул | Matrix Polarized 08306 C9-91-1 |
| Назва моделей | Matrix |
| Тип (Пол) | Чоловічі |
| Вид | Сонцезахисні окуляри |
| Матеріал лінз | Полімер |
| Матеріал оправи | Метал |
| Форма оправи | Прямокутна |
| Колір оправи | Чорний |
| Колір лінз | Чорний |
| Тип лінз | Поляризаційні; Однотонні |
| Тип оправи | Безободкова |
| Ступінь затемнення лінз | 3 |
| Ступінь захисту UV | 400 |
| Ширина оправи | 136 мм |
| Висота оправи | 37 мм |
| Ширина лінзи | 68 мм |
| Ширина містка | 13 мм |
| Довжина завушника | 126 мм |
| Вага | 28 гр |









